הישראלית שרקדה עם הארי סטיילס בגראמי: “כשאמרתי שאני מישראל הוא אמר שזה מגניב”

אנחנו במפה: על הבמה היוקרתית ביותר של עולם המוזיקה לצד הארי סטיילס, הכוכב הגדול ביותר של עולם הפופ שגרף אמש (א’) את הפרס הגדול בטקס הגראמי, רקדה לה גאיה בומר ימיני בת ה-24 מראשון לציון. “זה היה די טירוף”, סיפרה בומר ימיני בשיחה עם ynet מניו יורק.

בומר ימיני שהחלה לרקוד בגיל שנתיים בסטודיו ימיני המשפחתי בראשון לציון, הזניקה את קריירת המחול הבינלאומית שלה כבר בגיל 13 כשעזבה לאקדמיה במונקו, ומאז עובדת ברחבי העולם, כך שההצעה לרקוד בטקס פרסי הגראמי לא הפילה אותה מהכיסא.

עוד בנושא הגראמי:

“אני מכירה את הכוריאוגרף והוא הזמין אותי לבוא לרקוד בגראמי יחד עם הארי סטיילס”, סיפרה בומר ימיני, “מבחינתי זו הייתה עבודה. באתי הכי נונשלנט, אבל לא חשבתי שזה יהיה ככה”.

עוד היא מספרת כי לטובת הטקס נערכו חזרות במשך שבוע שלם לצידו של המוזיקאי הבריטי. “הכוריאוגרף מאוד מאמין בחיבור של הצוות, אז עשינו משחקי היכרות והארי הצטרף לפעמים. שאלו כל אחד מאיפה, וכשאמרתי שאני מישראל, הארי אמר ‘מגניב’. דיברנו על הממתקים שהוא אוהב וסיפרתי לו על המקופלת שיש בישראל. הוא לא נתן לזה משקל מיוחד, אבל היה מאוד נחמד לכולם. הוא היה שטותניק כזה, ומה שהפתיע אותי הכי הרבה זה שהוא מסתכל לך ממש בעיניים”.

מעבר לחווית הריקוד על הבמה הכי חשובה של עולם המוזיקה, בומר ימיני נהנתה גם מאחורי הקלעים של האירוע. “אני לא מהמתלהבות כמו שהספקת להבין, אבל ראינו באמת את כולם. לא עשיתי סלפי או משהו כזה, אבל קארדי בי, סטיבי וונדר – באמת, מי שאתה רק רוצה היה שם”.

בומר ימיני מספרת כי על ההופעה ושבוע החזרות קיבלה שכר של 4,000 דולר, ושמבחינתה בעולם הריקוד מדובר במשכורת גבוהה. “יש דברים שאני עושה לפעמים רק בשביל האמנות ולקבל סכום כזה זה יפה”, ובנוסף לכך היא מספרת שהיו גם מתנות: “הם נתנו לנו נעלי ואנס לחזרות ולהופעה עצמה – ואמרו לנו שזאת מתנה מהם, וגם הארי סטיילס נתן לכל אחד מאיתנו תיק מתנה מהמותג שלו”.

סטיילס, שזכה להצלחה רבה עצומה עם צאת אלבומו החדש, גרף אמש את פרס אלבום השנה על Harry’s House, ועקף שמות כמו ביונסה, אדל ובאד באני. בנוסף לפרס אלבום השנה, סטיילס זכה גם בפרס אלבום הפופ הווקאלי וכן, מהנדסי הסאונד שהפיקו את האלבום גרפו גם הם פרס על עבודתם.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes