בעקבות ההסכם האסטרטגי עם AWS: מינויים בכירים ב-Automat-IT

שיתוף הפעולה האסטרטגי (Strategic Collaboration Agreement) הרב שנתי שנחתם לאחרונה בין Automat-IT, המסייעת לחברות להאיץ את המעבר לענן של AWS (Amazon Web Services), לבין AWS הביא לשורה של מינויים אסטרטגים חדשים ב- Automat-IT.

תרזה אפריסיו מונתה לדירקטור מכירות אירופה. לאפריסיו ניסיון כארכיטקטית פתרונות בחברת טלפוניקה וכמנהלת אסטרטגיה בחברת אמדאוס. בשנים האחרונות שמשה אפריסיו כמנהלת לקוחות בתחום הסטארט-אפים בחברת AWS, ואף התנסתה בעצמה בהקמת סטארט-אפ. בתפקידה החדש תיישם אפריסיו את מודל העבודה המוצלח של Automat-IT עם סטארט-אפים בישראל לכל רחבי EMEA. אפריסיו, בוגרת לימודי הנדסת תקשורת מאוניברסיטת גרנדה בספרד ו- EPFL בשוויץ.

גבריאלה תורן, מונתה לסמנכ”לית משאבי אנוש גלובלית. בשנתיים האחרונות שמשה תורן כסמנכ”לית משאבי אנוש גלובלית ב- ChargeAfter, וב- 8 השנים שקדמו לכך כמנהלת משאבי אנוש בחברת אלוט (Allot). לתורן תואר ראשון בפילולוגיה מאוניברסיטת בוקרשט ותעודה בתחום ניהול משאבי אנוש גלובלי מלהב פיתוח מנהלים של אוניברסיטת תל אביב.

במסגרת תפקידה תהיה תורן אחראית על הקמת תשתיות גלובליות עבור החברה בתחומי הגיוס, הקליטה ושימור העובדים, לרבות רווחה, פיתוח ארגוני והדרכה, בנית מסלולי קריירה והשרשת תהליכי מנטורינג. בנוסף, תוביל תורן את ההקמה של אקדמית Automat-IT להסמכת מהנדסי DevOps, בהמשך לתוכניות החברה להכשיר 50 מהנדסים במהלך השנתיים הבאות.

שירי סמיד מונתה למנהלת השיווק הגלובלית של החברה. לסמיד ניסיון של יותר מ- 10 שנים בעולמות השיווק בסטארט-אפים ובחברות טכנולוגיה וסייבר, ביניהן: FirstPoint, Checkmarx ו- OzCode.

בתפקידה החדש היא תוביל את הצמיחה והחדירה של החברה לשוק האירופאי, דרך בניית תכנית אסטרטגית גלובלית, הובלת מחקרי שוק, הטמעת תהליכי מיתוג וחשיפה של החברה, ייזום אירועים, קמפיינים ועוד. לסמיד תואר ראשון במנהל עסקים מהמרכז האקדמי רופין, והיא בוגרת התכנית להכשרת מנהלי שיווק גלובליים של פורום G-CMO בשיתוף העברית, הכשרת מנהלים של האוניברסיטה העברית.

“אנחנו גאים בהסכם עם AWS ומחויבים לו” אמר זיו קשטן, מנכ”ל Automat-IT. “על רקע זה איישנו שורה של תפקידים חדשים בחברה, שיתמכו בחדירה שלנו לשווקים חדשים ובהרחבת מצבת העובדים וצי הלקוחות שלנו בצורה משמעותית. שלושת המנהלות שמצטרפות היום לחברה – בעלות רקע וניסיון מרשימים, כל אחת בתחומה, ואנו מאחלים לשלושתן בהצלחה.”

עוד הוסיף קשטן כי ההסכם הנוכחי מיועד לסייע לחברה להתרחב ולקדם את פתרונות הענן של AWS בקרב סטארט-אפים וחברות טכנולוגיה, בארץ ובאירופה, ולאפשר ללקוחות לבנות יישומים במהירות ובקלות, תוך עמידה בדרישות החמורות ביותר של סקלביליות, אמינות, זמינות ואבטחה.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes