בנוכחות רב וספרי תורה: ארגוני הפשע בדרום קיימו אירוע סולחה

ראש ארגון הפשע מרחובות עמוס לביא והעבריין אייל נגר נפגשו היום (שני) באולם אירועים ביהוד למפגש סולחה, בנוכחות רב וספרי תורה, במסגרת מאמצי הצדדים להביא לשביתת נשק והרגעה אחרי חיסולו של העבריין בני שלמה בשנה שעברה. על פי גורמים המעורים בפרטים, הסולחה המתגבשת עשויה לשנות לחלוטין את מפת ארגוני הפשיעה באזור חבל לכיש.

נגר, שלו יריבות ארוכת שנים עם האחים אופיר ועמוס לביא, שכללה חיסולים ונסיונות חיסול הדדיים, הוזהר על ידי המשטרה על כוונות לפגוע בו כמה פעמים מאז חוסל מנהיג הארגון בני שלמה באוקטובר האחרון. אלא שחברי ארגונו של שלמה טוענים כי הם לא שותפים לסולחה הנרקמת. גם ראש ארגון הפשע היריב שלום דומרני אינו מעורב בסולחה.

בימ”ר לכיש עוקבים אחר ההתפתחויות בין ארגוני הפשיעה, ומדגישים כי לא ירפו מהמאבק במלחמה בארגונים, למרות הסולחה.

לפני כשבועיים נעצר נגר על ידי שוטרי ימ”ר לכיש בחשד כי יחד עם חשודים נוספים הניח מטען חבלה בבניין דירות באשדוד כאקט נקמה לאירוע שהתרחש חודש לפני כן כשהוצת רכבו על ידי אדם, שלפי החשד משתייך לארגונו של דומרני.

אחד מכיווני החקירה שחשפו בימ”ר לכיש היה שהצתת הרכב בוצעה רק כדי להוציא את נגר ממקומו ואז לנסות לפגוע בו, כלומר ההצתה הייתה לפתות את נגר לצאת למחבואו ואז לחסל גם אותו.

בין נגר “היורש” של בני שלמה, לבין אנשי דומרני-לביא-מור ישנה יריבות ארוכת שנים. יריביו מפנים אצבע מאשימה כלפי נגר כאחראי להטמנת מטען החבלה בחתונתו של העבריין עמוס לביא ברחובות לפני שנה. בעולם הפשע, נגר הפך לדמות המאוימת ביותר באזור הדרום ובמלחמה בין ארגוני הפשיעה. גם במשטרה ובימ”ר לכיש מודעים לכך שנגר נמצא על הכוונת של הקואליציה.

במשך שנים ארוכות נחשב נגר לאיש הכספים והביצוע של הארגון של בני שלמה. במשטרה מעריכים כי ארגוני הפשע היריבים מנסים להשתלט על האזורים, שבהם שלט שלמה עד שנרצח בתחנת הדלק סמוך לאזור לפני כשלושה חודשים. לאחרונה גם נעצר חשוד המזוהה עם ארגונו של שלום דומרני בגין איומים.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes