אומנות, עיצוב ולייף סטייל: סטימצקי משיקה חנות קונספט ייחודית

את אוסף האוצרות האמנותיים שיימכר בחנות הקונספט LISTEN TO YOUR ART של סטימצקי, לא תוכלו למצוא בשום מקום אחר והוא יכלול ספרי אומנות פרימיום ומהדורות מוגבלות של ההוצאות המובילות בשוק הספרים העולמי לצד ספרי אופנה אייקונים של המותגים המובילים כמו: דיור, פראדה, ג’וצי, שאנל ועוד.

המושג ‘Coffee table books’, נתפס בקרב צרכני הג’אנר לקונספט זה של ספרים, בעוד שהצרפתים מכנים אותם Beaux-livres (ספר מתנה מהודר). על פי המושגים הם מיועדים להיות מונחים במיקום אסטרטגי ובולט בחללים השונים בבית או במשרד וכן להיות מוענקים כמתה עבור אנשים שנחשבים לחובבי אומנות, תרבות, עיצוב ויופי.

ספריםלשולחן הקפה

כאמור, מעבר להשראה ורפרנסים, ספרים אלו מהווים אלמנט עיצובי ואובייקט מעורר שיח בשיחות סלון – בעוד שספריות ומדפי הספרים מלאים ברומנים שנקראו למחצה או שייקרא-אולי-יום אחד, ספרים אלו מבטאים אמירה אישית.

בין אם מדובר באוסף תצלומי הרחוב הראשון של ביל קנינגהם ,הספר של Taschen לצלם פיטר היל ועבודותיו ביבשת אמריקה ואפריקה, או הכרוניקה החזותית המובהקת של אסולין על כהונתו של וירג’יל אבלה המנוח בלואי ויטון ועד מהדורות אספנות מיוחדות כמו של מארוול וספרי קומיקס.

את האוצרות האומנותיים הנדירים הנ”ל והמהדורות המוגבלות של ספרי האומנות, תוכלו למצוא בחנות החדשה של סטימצקי המעוצבת כגלריית בוטיק קלאסית ויוקרתית הממוקמת בחלל פתוח בלב קניון רמת אביב

אמירה אישית ועומק תרבותי

אייל גרינברג, הבעלים של רשת חנויות הספרים סטימצקי: “ספר האומנות מביעים אמירה אישית ועומק תרבותי, בנוסף להיותם פריט עיצובי מבוקש לכל סוג של חלל. הספרים בקונסט החדש יימכרו בנוסף, גם ברשת גולף אנד קו ובכך לראשונה יבואו הרשתות סטימצקי וגולף לשיתוף פעולה עסקי”.

המחיר לספרים בחנות הקונספט: 129-5,900 שקל לספר, בהתאם למלאי הקיים בחנות בזמן זה. ניתן להשיג בחנות הקונספט LISTEN TO YOUR ART הממוקמת מול חנות סטימצקי בליבו של קניון רמת אביב וברשת גולף אנד קו.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes