פרשיות אוהבים ורומן סודי: סיפור החיים המרתק של האדריכל המפורסם שהלך לעולמו

מודעות האבל העצובות בישרו לפני כחודש על מותו של האדריכל המפורסם, פרופ׳ דן איתן ז”ל. ליאורה כמובן מצטערת על מותו של האדריכל המוכשר בשיבה טובה, בגיל 92, אבל היא אינה יכולה שלא להיזכר בפרשיות הרומנטיות הסוערות שניהל. איתן ז”ל היה אחד מהכוכבים הגדולים בשמי הרכילות בימי שבועון הסנסציות “העולם הזה”, והיה חזק על הכוונת של כתבת הרכילות של העיתון, מירה אברך ז״ל.

הוא נישא לסופרת רחל איתן, תיבדל לחיים ארוכים, ולשניים בן ובת משותפים. ב־1964 פגש איתן את המשוררת רנה שני. בין השניים נרקמו יחסים אינטימיים שהגיעו כמובן גם לצמרת טורי הרכילות. בעקבות הרומן הרומנטי התגרשו בני הזוג איתן בשנת 1965. איתן ושני חיו בזוגיות ונולדה להם בת בשם תמר. לאחר כתשע שנים משותפות עזבה שני את איתן ולקחה עמה את בתה, אך חזרה לגור איתו כשהייתה בת 7. בשנת 1981 נולדה לאיתן בת בשם אלי מזוגתו דאז, מימי בילו. השניים נפרדו כשלוש שנים לאחר מכן. בשנים האחרונות התמתן איתן והתגורר עם אשתו הארכיטקטית רות להב. שני, למי ששכח, התפרסמה כמי שהנהיגה כת בשלב מסוים.

תמר, בתם המשותפת של איתן ושני, אני משתתפת בצערך. הפרשות הללו יכולות בקלות להפוך לסדרה מרתקת.

“כשהם היו יחד, לא היו עליהם כתבות בכלל. אולי כמה אזכורים שטחיים במדור רכילות כשראו אותם במסעדה וגם זה לא בטוח. אין שום קשר. לא גדלתי באור הזרקורים. כשאמא שלי התפרסמה, הייתי כבר בת 17. את יכולה לכתוב על דברים אחרים. היו לי אבא ואמא טובים ואהובים. הם נתנו לי המון, ואני מרגישה בת מזל שאלה היו ההורים שלי”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes