פרסום ראשון: טהוניה רובל הוציאה צו הרחקה לגרוש שלה

הסאגה הארוכה בין הדוגמנית טהוניה רובל לבעלה יניב בן משה ממשיכה להתפתח, ולא לכיוונים חיוביים. מקורבים לדוגמנית סיפרו לוואלה! סלבס שהיא הוציאה צו הרחקה נגד הגרוש, בעקבות מספר מקרים של הטרדה מצידו לכאורה.

לפני קצת יותר משנה רובל התראיינה, וסיפרה שבן משה נהג כלפיה באלימות. בתגובה, הוא פתח במסע נגדה ברשתות החברתיות ובהמשך נעצר לאחר בחשד שהפר צו בית משפט ואיים על אקסית אחרת שלו, דולב סאלם.

מטעמה של עורכת הדין ליזה דמרי בן שחר המייצגת את בן משה נמסר בתגובה: “לצערנו שוב נעשה פה ניסיון של הכפשת שמו של מרשי במחטף. ידוע היטב לגברת רובל כי צו הרחקה ניתן באופן זמני וחד צדדי עד לברור עובדות מול הצדדים

ראשית, יובהר כי ליניב לא ידוע על שום צו “הרחקה” שכזה ושנית, למען תנוח דעתכם כי בין מרשי לגברת רובל היחסים הינם תקינים עד כמה שמצופה בין בני זוג גרושים. צר לנו על הניסיון הנואש לייצר כותרות מיותרות וריקות מתוכן! באם קיימת בקשה לצו שכזה והונחה, כלל לא טרחה להמציא אותה בידי יניב ותגובה לבקשה שקרית שכזו תנתן בהתאם בין כותלי בית המשפט, היכן שראוי לברר סוגיות שכאלו”.

טהוניה רובל סירבה להגיב לכתבה.

וואלה! סלבס מזכירה לך: את לא לבד. אם את או מישהי שאת מכירה מתמודדת עם אלימות במשפחה, צרי קשר עם מוקד המידע והסיוע של משרד הרווחה במספר 118.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes