עברה רק לפני חודש לגדרה ונאנסה באכזריות: “בנה הקטן שחרר אותה מהקשירה של החשוד”

האונס האכזרי שעברה בת ה-30 בגדרה במהלך סוף השבוע מזעזע את השכנים בבניין. חברתה סיפרה היום (ראשון) בשיחה עם וואלה! כי האישה עברה לבניין רק לפני כחודש, ואחרי המקרה נסעה להורים שלה. “היא בטראומה מאוד גדולה ומנסה להתאושש, היא והילדים נמצאים בטיפול פסיכולוגי”. לדבריה, בנה הקטן היה זה ששיחרר אותה מהסלוטייפ שבו השתמש החשוד כדי לקשור אותה”.

“בזמן הקצר שאחר כך היא עוד הייתה בהלם ורק רצתה לשתף עם מישהו, אז כתבה את ההודעה על המקרה בוואטסאפ”. אחד מדיירי הבניין שחזר: “אני חושב שאני הראשון שראה בוואטסאפ את מה שהיא שלחה – היא כתבה באמצע הלילה ‘פרצו אליי הביתה, אנסו וקשרו אותי’ ואחרי דקה מחקה. חשבתי שבטח זה הוא מחק כדי שלא יראו”.

האישה נאבקה בחשוד, ולאחר שעזב יצאה עם הילדים, דפקה על הדלת של הדירה ליד וביקשה עזרה מהשכנים. היא סיפרה להם מה קרה, והם הזעיקו את המשטרה שהגיעה בתוך זמן קצר. “היא הייתה בשוק, לא יכלה לדבר יותר מדי”, אמרו השכנים. היא והילדים ישבו בדירה שלהם עד שנלקחה לבית חולים.

לדברי הדיירים, החשוד עבד כפועל באחד הבניינים הסמוכים, ותצפת משם. עוד סיפרו כי הוא ניסה לפתוח את דלת הבניין ולא הצליח. לאחר מכן טיפס על גגון חצר של בית, עלה למרפסת בקומה הראשונה, לקח כיסא ומשם עלה לקומה השנייה. “הדיירים בלחץ, הביאו אנשים שיתקינו עוד מצלמות וגם מישהו שיחזק את הנעילה במרפסות ובדלתות הכניסה”, סיפר אחד השכנים. “היו מצלמות אבל הבנו שאולי זה לא מספיק. אנחנו מנסים להחזיר לעצמנו את הביטחון”.

אתמול נעצר החשוד, תושב הפזורה הבדואית בן 22. החשוד נמלט לשטחי הרשות הפלסטינית, שם נעצר היום, ובמקביל נעצרו שישה גברים נוספים, בני משפחה אחת מהפזורה הבדואית שעובדים בגדרה. על פי החשד, ב-3:00 לפנות בוקר שבין יום חמישי לשישי פרץ החשוד לדירה וזמן קצר לאחר מכן קשר את האישה בחדרה ואנס אותה, כשבזמן המעשה שהו בבית שלושת ילדיה – בני פחות משש.

גורם במשטרה אמר כי נבדקת האפשרות כי החשוד פרץ לדירה מלכתחילה במטרה לאנוס את האישה, ולא כדי לגנוב רכוש. “הוא היה נראה מופתע כשנעצר”, אמר הגורם. “הבנו שמעורבות בזה מספר דמויות מהפזורה”, הוסיף בהתייחס למעצר הנרחב.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes