חימי הגיש תלונה נגד עורכת הדין ודרש: “זמנו אותי לחקירה”

ראש לשכת עורכי הדין הפורש, עו”ד אבי חימי, פנה הערב (ראשון) במכתב ליחידת להב 433 של המשטרה בבקשה לזמן אותו לחקירה בעקבות הפרשה שנחשפה, שבמסגרתה הוא ביצע מעשה מגונה בעצמו לכאורה בפני עורכת דין. הוא גם הודיע כי הגיש תלונה נגדה.

“אבקשכם לזמני לחקירה על מנת שאוכל למסור את גרסתי באופן מלא וסדור תוך שאני נותן הסכמתי להוצאת איכונים ממכשירו הסלולרי, שהצלבתם עם איכוני עורכת הדין יפריכו לחלוטין את גרסתה השקרית כפי שנמסרה בתקשורת”, כתב חימי במכתב. “אני נותן הסכמתי לפעול לשחזור ההודעות שהוחלפו בזמן אמת ביני לבין עורכת הדין, שיפריכו לחלוטין את גרסתה השקרית”.

בנוסף, הוא כתב: “ישנה הפצה נרחבת על סרטון אינטימי שלי ובאופן הגורם פגיעה אנושה ומתמשכת בשמי הטוב, בפרטיותי ובמשפחתי עד כדי הרס מוחלט ורמיסה של כל מישורי חיי וחיי משפחתי”.

לפני כשבוע, סיפרה עורכת הדין בריאיון בחדשות 13 כי נפגעה מחימי: “היה אדם בעל מעמד שמרשה לעצמו לנהוג באופן שבו מצופה מגברים שלא לנהוג בנשים תחת מרותם, נשים שזקוקות להם בהיבט המקצועי”.

“לא הייתה הסכמה”, היא אמרה, “לצערנו הרב ההתנהלות החשוכה הזאת עדיין קורית גם בימינו. אני גם ראיתי שיש תהיות ‘מדוע היא לא ניתקה’ או מה באמת היה שם, אז כן ניתקתי את השיחה אחרי לא הרבה זמן. לקח לי כמה רגעים לעכל את מה שאני רואה. זה לא היה מראה קל, זה משהו שהוא מהווה הטרדה ואי-נוחות לכל אישה, בכל גיל, בכל מעמד. זה מה שהיה”.

“כשאני חושבת על זה, אני לא כל כך יודעת מה גרם לי להרגיש שנכון לתעד את האירוע”, היא הוסיפה, “היה איסטינקט נכון, כי אולי היה לזה אירוע קודם מצדו. אולי הרגשתי שבאמת יש פה איזשהי תלות מצדו. אין לי דרך לדעת האם אכן הייתה המלצה או לא”.

ביחס לטענות של חימי, כביכול היה בין השניים רומן, היא אמרה: “זו לא התנהגות שהייתה נהוגה כלפיי קודם. זה לא משהו נורמטיבי, לא משהו מקובל שאדם מתנהג בצורה כזו, ואולי לא ראיתי לנכון לפעול נגד אותו האקט”.

מנגד, חימי עצמו טען בריאיון בחדשות 12 כי “היה לי קשר אינטימי במשך 4-3 שנים עם אותה עו”ד, והסרטון שהוצג הוא חלק ממערכת היחסים הזאת”. בנוסף אמר חימי: “איך אפשר להרוס את חייו של אדם? לא נהגתי בצורה מוסרית, אך זה היה קשר בהסכמה. אי אפשר להגיד שהיה כאן קשר פלילי”. עוד הסביר חימי את פרישתו מתפקידו: “התלבטתי מפני שלא רציתי לתת לציר הרשע לנצח. יחד עם זאת במצב שנוצר אני צריך זמן לי ולמשפחתי לנוח ולכן אני מתפטר מתפקידי.”

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes