בצל הפרידה מאנה זק: ההודעה שעצבנה את רועי סנדלר

רועי סנדלר, ששמו מככב בימים אלה בכותרות בהקשר של פרידה מבת זוגו בשלוש וחצי השנים האחרונות הזמרת אנה זק, העלה בסוף השבוע האחרון סטורי למאה אלף עוקביו באינסטגרם כשהוא מתעד את עצמו במהלך אימון במכון הכושר. גולשת שהעירה לו הערה הומופובית בהודעה פרטית, גררה אחריה תגובה ארוכה ומפורטת במיוחד מצדו של הזמר, שלא נשאר חייב ותקף בחזרה.

“תוריד את השרשרת, אתה נראה כמו הומו”, כתבה הגולשת לסנדלר בהודעה פרטית. כשלוש שעות לאחר מכן, הוא בחר להשיב לה באופן נרחב. “היה לך כל כך חשוב להגיב לי על הסטורי עם פניני חכמה, אז אני אגיב חזרה ברשותך”, כתב לעוקבת, שאת פרטי זהותה ותמונתה בחר לטשטש. “הומו זו לא קללה, הגיע הזמן שב-2023, נבין את זה”, ביקש לחדד כמסר.

“ולא זכור לי ששכרתי את שירותייך כסטייליסטית שלי”, הוסיף בעוקצנות. “לשרשרת הזו יש ערך סנטימנטלי, ואני לא מצפה שתביני”, המשיך. “לסיכום: אני אוהב ונמשך לנשים”, הבהיר, “אבל את דוגמה מצוינת לסוג תגובות שאני לא מעוניין בהן. צרת אופקים וחשוכה”, עלב בה.

“שיהיה לך בהצלחה”, בירך לקראת סיום. “ואת מוזמנת להפסיק לעקוב אחריי אם תבחרי”, חתם, כשברקע צילום המסך של ההתכתבות בין השניים אליו צירף את המשפט “שבת של אהבה”.

במוצאי השבת העלה סנדלר סרטון לקלוז פריינדס באינסטגרם שבו חשף קטע משיר חדש שלו עם מילים שקשה מאוד שלא לשייך לפרידה הטרייה מזק, שבימים אלה נופשת בתאילנד עם אחותה בחופשה. גיחה שבמקור הייתה אמורה להיות עם בן הזוג. “השמועות אומרות שאת לבד, את אבודה, כל החיים שלך חידה, שוב אורזת מזוודה, טסה לאן? עדיך לא תתני לי סימן”, שר, תיעד והעלה לרשת.

עוד כתבות ישראל היום

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes