אחרי 20 שנה: טל ברמן ואביעד קיסוס נפרדים

השניים, שמגישים את התוכנית “טל ואביעד” מאז 2002 וזכו לפופולריות רבה בקרב המאזינים, הודיעו במהלך שידור על פרידה מקצועית

אחד מהצמדים הוותיקים ברדיו בישראל, טל ברמן ואביעד קיסוס, הודיעו הבוקר (א’) בשידור ברדיו 99 על פרידה בתום 20 שנות שידור משותפות.

השניים החלו את דרכם יחד ב-2002 ברדיו תל אביב. התוכנית יצאה להפוגה ושבה לשידור בתחנת אקו 99FM, שבה היא משודרת עד היום. “לא קל ולא פשוט והבטן מתהפכת מכל הכיוונים, אבל התוכנית שלנו מסתיימת בדיוק בעוד שלושה חודשים”, אמר ברמן בשידור. “ב-4 במאי בעוד שלושה חודשים התוכנית שלנו מגיעה לסיומה – וזה נורא מוזר”, הוסיף קיסוס.

התוכנית של ברמן וקיסוס נחשבת לאחת מהפופולריות ברדיו בישראל, והצלחת הצמד לא נעלמה מאנשי הטלוויזיה שניסו להביא אותה מהרדיו למסך הקטן, כשהשניים הנחו בין היתר את התוכנית “וייפאאוט” ו”הדור הבא 24/7″, אולם אלה לא נחלו הצלחות גדולות.

ברמן בן ה-49 המשיך להגיש בטלוויזיה בנפרד מקיסוס והנחה בין היתר את “מגרש פתוח” בערוץ הספורט, “הצינור” לתקופה קצרה, ובשנים האחרונות הנחה את “היום שהיה” ברשת וכמובן את שידורי המונדיאל בשנה האחרונה בכאן. קיסוס בן ה-43 ניסה גם הוא את מזלו על המסך הקטן כששימש חבר פאנל ב”גב האומה”, אולם בשנים האחרונות התמקד בלימודי הפסיכולוגיה. 

רק לפני כחצי שנה חגגו השניים לתוכנית יום הולדת 20 שנה כששניהם איחלו לה “עוד הרבה שנים”, אולם כאמור היום הודיעו על פרידה.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes